![Logo-Gold.eps](https://alexandrionwinesandspirits.gr/wp-content/uploads/2021/06/Logo-Gold.eps_.jpg)
To BRANCOVEANU VS ενσαρκώνει με περηφάνια αιώνες παράδοσης στη παραγωγή premium ρουμάνικου μπράντι (Vinar).
Παράγεται απο ανάμειξη 100% αποστάγματος κρασιού χωρίς προσθήκη τεχνητών χρωμάτων, αρωμάτων ή γλυκαντικών ουσιών. Παλαίωση σε δρύινα βαρέλια τουλάχιστον για 3 χρόνια. Διακεκριμένο από διεθνούς φήμης διαγωνισμούς. Εντυπωσιακή premium φιάλη.
Μάθετε περισσότερα: brancoveanuvinars.com
BRANCOVEANU VS
70cl | ABV 40%